Evropský den jazyků České Budějovice – animační hodina AJ

Ve středu 22.září 2021 se 13 žáků z 6.tříd naší školy účastnilo animační hodiny anglického jazyka v Českých Budějovicích. Pod záštitou organizace EURODIRECT bylo možné zažít netradiční hodinu s rodilými mluvčími v krásném prostředí Hardtmunthovy vily. Hodina byla zaměřená na konverzaci a hravou formou bylo 60 minut docela málo. Všichni účastníci mluvili pouze anglicky,  reagovali na  otázky lektorky a procvičili si své dosavadní znalosti.  “Hrozně se mi to líbilo. Paní lektorka byla moc fajn. Hráli jsme různé hry. Jsem ráda, že jsem mohla jet. Celou dobu jsme mluvili anglicky a všichni jsme hodně rozuměli.” K.N. 6.A “Bylo to skvělé. Naučil jsem se hodně slovíček a moc jsem si to užil. Hráli jsme hry, při kterých jsme se učili nová slovíčka.” F.H. 6.A “Moc se mi to líbilo, krásný výlet s angličtinou. Paní lektorka byla hodná , milá a rozuměli jsme všichni na 99,5%.”  A.Š. 6.B  “Nejvíc se mi líbilo, že s námi mluvila lektorka jen anglicky. Skoro vše jsem rozuměl. Hráli jsme hru s novou identitou.” D.L. 6.A  “Moc se mi líbilo a myslím, že všichni rozuměli. Nejvíc jsem si užila, když jsme měli vyjmenovat anglickou abecedu pozpátku.” L.P. 6.A

20210922_091509 20210922_100908