Rotační výuka od 10. 5. 2021 (2. stupeň)

Návrat žáků 2. stupně do školy od 10. 5. 2021

10. 5. 2021 dojde k návratu části žáků II. stupně do školy. Výuka bude probíhat tzv. rotačním způsobem, což znamená, že se budou po týdnu střídat žáci při práci doma a ve škole.

• 10. 5. 2021 nastoupí do školy 6. a 8. ročník.
  • Žáci budou 2x týdně, vždy v pondělí a ve čtvrtek, testováni AG testy. Testy jsou neinvazivní, žáci si je budou provádět sami ve třídě, po instruktáži příslušného vyučujícího v hodině a pod jeho dohledem. Žáci, kteří zahájí docházku v jiný než testovací den, budou otestováni v den nástupu.
  • Žáci, kteří byli testováni s pozitivním výsledkem a mají již ukončenou izolaci, budou od  školního testování osvobozeni na dobu 90 dnů od pozitivního testu. Rodič musí ukončenou karanténu doložit.
  • V případě odmítnutí testování nemůžeme žáka přijmout k prezenční výuce. Nadále se bude vzdělávat distančně, přičemž škola nebude zajišťovat online vysílání. Žák bude plnit úkoly, které mu vyučující poskytne (Teams, web apod.).
  • Žádný žák s příznaky jakéhokoliv onemocnění nebude do školy vpuštěn. V případě zhoršení zdravotního stavu žáka během vyučování z jakéhokoliv důvodu budou rodiče telefonicky vyzváni k jeho okamžitému vyzvednutí.
  • Žáci jsou povinni po celou dobu vyučování nosit chirurgickou roušku, dodržovat nařízená hygienická opatření včetně dezinfekce rukou a pohybovat se pouze ve vymezeném prostoru školy.
  • I nadále platí zákaz vstupu cizích osob do školy před a během vyučování.
  • Rozvrhy jednotlivých tříd budou k dispozici na webu školy, jsou odlišné od online rozvrhů. Třídní učitelé své žáky se změnami v rozvrzích již seznámili.
  • Všichni žáci mají přihlášené obědy. Případné odhlášení, resp. změnu v přihlášení obědů je možné provést přes www.strava.cz.