Anglické divadelní představení-Last Wish

V pondělí 10.2.2020 jsme se s naší třídou anglické konverzace společně s paní učitelkou Čížkovou vydali do píseckého divadla Fráni Šrámka na anglické divadelní představení, které neslo název Last Wish (Poslední přání). Celé představení odehráli jen 3 herci, kteří zvládli zahrát 9 postav a zvládli to bravurně. Všichni jsme se shodli, že představení bylo zábavné a všem se velice líbilo. Jediné mínus celé výpravy bylo špatné počasí. Silný vítr foukal už od rána a v Písku se přidal i déšť, takže jsme byli promočení. Celou výpravu bych hodnotil jako velice úspěšnou.

 

On Monday 2/10/2020, we went to a theater show in English with our English conversation class and with our teacher, Mrs. Čížková. We drove by bus to Písek, to Fráňa Šrámek theatre. We waited, until the previous theater show ended. Then we watched our show. It was called Last Wish. It was played by only 3 actors , which played total of 9 characters. We all agreed that the show was very funny and that we all enjoyed it. The only downside of our tour was the weather. It was really windy, and in Písek, it started to rain. But if I should rate the tour, I would say it was really good.

 

Kryštof Doubek   VIII.A  ZŠ Protivín