Okresní kolo v přespolním běhu

Dne 1. 10. 2019 se naši žáci zúčastnili okresního kola v přespolním běhu v Písku na Hradišti. Běh byl rozdělen do čtyř skupin (mladší dívky, mladší chlapci, starší dívky a starší chlapci). Družstvo mladších dívek ve složení Tereza Říhová, Sára Foučková, Lenka Duong, Simona Svatošová a Barbora Štěpánková obsadilo 7. místo (devět startujících družstev). Družstvo mladších chlapců ve složení Jaroslav Hájek, Matěj Příhoda, Jakub Živnůstka, Ondřej Štěpka a Jakub Handschuh obsadilo 6. místo (7 startujících družstev). Družstvo starších chlapců ve složení Tomáš Sháněl, Tomáš Kubec, Adam Říha, Adam Jirášek a Karel Penc obsadilo 5. místo (6 startujících družstev). Družstvo starších dívek se tohoto závodu nezúčastnilo. Všem žákům patří velká gratulace za předvedené výkony a přístup k této sportovní akci.