Příměstský tábor – Trochu méně horké léto II

Blíží se nám léto a s létem opět příměstské tábory, která pořádá nezisková organizace Attavena ve spolupráci se ZŠ Protivín.
Tábory proběhnou v termínech 22. – 26. 7. a 12. – 16. 8. v prostorách školy. Příměstské tábory jsou nepobytové a probíhají ve všední dny během letních prázdnin vždy v čase od 6:30 do 16:30 hod. Jednoho tábora se může zúčastnit 10 – 30 dětí. Program tábora je nastavený pro pobyt venku i vevnitř a kombinuje různé aktivity (výtvarné, sportovní, hrací, poznávací, soutěžní, apod.).  Zúčastnit se mohou děti 1. stupně základních škol, jejichž rodiče pracují nebo si práci hledají. Pobyt dětí je zdarma, platí se pouze 350 Kč za týden na teplé obědy a pití. Více informací se dozvíte na informační schůzce pořádané v ZŠ Protivín, kde budou k dispozici i potřebné dokumenty pro nástup dítěte. Dokumenty naleznete i na webových stránkách http://www.attavena.cz/kurz/primestsky-tabor-protivin/.
V případě dotazů kontaktujte koordinátorku projektu:      Andrea Kočerová, tel: 774 223 887.