Okresní kolo konverzační soutěže v AJ

Po roce jsme opět završili naše úsilí posunout se k lepší úrovni naší angličtiny. V lednu při školních kolech konverzační soutěže v anglickém jazyce jsme porovnávali naše znalosti mezi spolužáky ze školy. Prokazovali jsme svou úroveň v poslechových dovednostech,  v porozumění  a práci s textem,  v písemném projevu a vše završili pohovorem před soutěžní porotou. Vítězové školních kol byli vysláni reprezentovat školu do okresního kola do Písku. Jakub Honis z šesté třídy  přivezl 13. února krásné šesté místo. Je nutné podotknout, že byl velice šikovný, protože porazil i starší spolužáky, neboť  byl vyslán do kategorie šestých – sedmých tříd. Z kategorie starších přivezl 19. února z okresního kalo pěkné páté místo Štěpán Šedivý.

Chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme jim, aby své vědomosti dokázali dobře zúročit.