Zveme Vás na Informační schůzku k příměstským táborům v Protivíně dne 4. 6. od 15:30

Nezisková organizace Attavena ve spolupráci se základní školou pořádá o letních prázdninách týdenní příměstské tábory. IS_Protivin_1

Tábory proběhnou v termínech 23. – 27. 7. a 13. – 17. 8. v prostorách školy. Děti si tak mohou užít prázdniny ve známém prostředí bez nocování, které je pro spoustu z nich u pobytových táborů stresující. Čeká na ně spousta her, soutěží a dalších aktivit. Zúčastnit se mohou děti z 1. stupně ZŠ, jejichž rodiče pracují nebo si práci hledají. Pobyt dětí je zdarma, platí se pouze 350 Kč za týden na teplé obědy a pití. Více informací se dozvíte na informační schůzce, kde budou k dispozici i potřebné dokumenty pro nástup dítěte. Dokumenty naleznete i na webových stránkách www.trochumenehorkeleto.cz.

V případě dotazů kontaktujte koordinátorku projektu:

AndreaKočerová, tel: 774 223 887.